Bezgólová paráda. Zlín – Plzeň 0:0

ZLÍN - Plzeň jede ze Zlína s cenným bodem v kapse. Před zápasem 18. kola nejvyšší fotbalové soutěže byl mistr favoritem, ale blíže výhře byli určitě domácí. Hlavně díky brankáři Kozáčikovi se ale ukazatel skóre nepohnul.

Domácí hráli dobře od začátku, Plzeňské nepouštěli do šancí a sami byli gólu blíž už v prvním poločase. Především v jeho samém závěru, kdy Vukadinovič našel dobře postaveného kapitána Jugase, ten ale vypálil vedle. Jenom tak korunoval snahu domácích, občas jim prostě chyběla přesnost.

Hned v nástupu do druhého poločasu Zlínští soupeři pěkně zatopili. Živulič báječně vypálil, Kozáčik potvrdil svoji extratřídu a míč vyrazil.

Ještě větší šanci měl Diop, jeho hlavička už měla úplně gólové parametry, míč se snesl na břevno a odtud někam na brankovou čáru respektive její zadní část…

Hrál se tempo fotbal, Diop byl v další vynikající příležitosti, znovu ale výborně zasáhl plzeňský strážce branky.

Když se pak neujaly Traoreho, Holíkova ani Krmenčíkova hlavičky, skončil zápas chudý na góly ale docela bohatý na domácí šance 0:0.

Potlesk pěti tisícovek fandů byl po závěrečném hvizdu rozhodčího Proskeho na místě.