SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert LEGENDY SE VRACÍ

Legendy se vrací (Foto: Fénix club)Legendy se vrací (Foto: Fénix club)
Legendy se vrací (Foto: Fénix club)
Soutěž 6. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Zveme vás na ROCKOVÝ NÁŘEZ SE SKUPINOU LEGENDY SE VRACÍ, který se uskuteční v sobotu 18.3.2017 u v klubu Fénix! Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky. Těšit se můžete na songy Hey tonight, Another brick in the wall, All right now, Chtěl bych ti dát teď mnohem víc, Lodě a další…

Partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavě této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k pořádné taneční pařbě, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaře, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) a konečně Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontě mnoho beznadějně vyprodaných koncertů v rámci celé České republiky. Jejich hráčské umění si však už vychutnali i obyvatelé a hosté řeckého ostrava Kréta, kde loni v září pánové úspěšně absolvovali menší turné. Během mnohdy až tříhodinového koncertního bloku přehrají LEGENDY ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena. 

Předprodej na pokladně v Golden Apple Cinema za 100 Kč. Klub otevřen od 21:00, koncert začíná od 22.00. A navíc se nechte dovézt do klubu ZDARMA s Taxi 99! Stačí být min. 2 a zavolat na číslo 800 50 40 30 a z celého Zlína vás do Fénixu dovezou ZDARMA!

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 6. 3. do 12. 3. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Soňa Maková, Josef Trbušek. Drahomír Dubina, Libuše Havlová. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam