SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Portless

Portless (Foto: FB Fénix club Zlín)Portless (Foto: FB Fénix club Zlín)
Portless (Foto: FB Fénix club Zlín)
Soutěž 13. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

V sobotu 25. března 2017 vystoupí a zahraje ve Fénixu skupina PORTLESS. Zlin.cz, Avonet a Fénix club vám přinášejí soutěž o vstupenky.

Kapela Portless vznikla v roce 2012 po rozpadu kapely Support Lesbiens. V současné době vystupuje Portless spolu s rapperem HenryD!!! Portless tvoří Kryštof Michal a další tři členové původní kapely Support Lesbiens Jan Daliba, René Rypar a Zbyněk Raušer. Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu a v letech 2013 až 2016 odehrála většinu významných letních festivalů a řadu dalších koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které bylo věnováno i podzimní turné v roce 2014. V úspěšné cestě pokračuje kapela i v oblasti originální hudby pro film a televizi. Sem patří i hudba a ústřední píseň k filmu Hodinový manžel nebo k seriálu ČT Pět mrtvých psů, který měl před nedávnem premiéru. Klub bude otevřen od 20 hod, koncert začne ve 21.00. Předprodej v Golden Apple Cinema, na mailu lena@fenixclub.cz nebo na SMS Ticket. Cena lístku v předprodeji je 210Kč, na místě pak 250Kč.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 13. 3. do 19. 3. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce David Rigl, Rostislav Urbánek. Gratulujeme.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam