SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na zlínské představení "NA FAŠÍRKY MI NESIAHAJ"

Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)
Na fašírky mi nesiahaj (Foto: Studio L&S, C. Bachratý)
Soutěž 14. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Vyhrajte vstupenky na konverzační „GALAKONCERT" i „SOUBOJ" Milana Lasicy a Milana Kňažka 8. 4. 2017 v Městském divadle Zlín.

Máte se na co těšit. Čekají Vás nápadité, náznakové a pohotové dialogy i monology slovenských hereckých celebrit - dvou Milanů, a to Milana Lasicy a Milana Kňažka. Režie se chopil Petr Mikulík. Toto představení je jen dalším důkazem typického „jazykového komična" a zcela specifických „hrátek" se slovy a větami v podání Milana Lasici a jeho hereckého partnera Milana Kňažka, kterým jen navázali na styl tak známý z dřívější spolupráce s J.Satínským.
Žánrově toto představení nelze jednoznačně zařadit. Je to „protescong" proti nešvarům naší doby v mnoha směrech s využitím parodie,ironie i natvrdo vyslovenými pravdami o nás i společnosti jako celku. Jakési nastavení ZRDCADLA nám všem formou vzájemných rozhovorů obou protagonistů. Kromě Zlína zavítají v dubnu i do Uherského Brodu a Přerova, vstupenky je možné zakoupit na pokladnách uvedených kulturních zařízeních anebo hromadné i individuální objednávky vstupenek u Agentury Delfa: kontakt Veronika Karlická – 725 893 700, veronikakarlicka@seznam.cz.
Termín konání:
6.4.2017 DK Uherský Brod
7.4.2017 Městský dům Přerov
8.4.2017 Městské divadlo Zlín

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 14. 3. do 20. 3. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Tomáš Januška. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam