SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na vsetínský koncert Tomáše Kluse

Tomáš Klus a Recyklus Tour 2017 (Foto: mejdanroku.sk)Tomáš Klus a Recyklus Tour 2017 (Foto: mejdanroku.sk)
Tomáš Klus a Recyklus Tour 2017 (Foto: mejdanroku.sk)
Soutěž 16. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Přinášíme vám soutěž o vstupenky na koncert Tomáše Kluse v rámci Recyklus Tour 2017 ve Vsetíně 8. 4. 2017. Jaro 2017 bude pro Tomáše příjemně nabité období. Společně se svou Cílovou skupinou (Jiří Kučerovský, Petr Škoda a Jan Lstibůrek) vyjel 11. března na jarní část Recyklus Tour.

Po úspěchu vyprodaného podzimního Recyklus Tour, kterým se Tomáš Klus po roční pauze vrátil na koncertní šňůru a společně se svou Cílovou skupinou odehrál v 15 českých a slovenských městech 17 koncertů, chystá jarní pokračování. V rámci jarního Recyklusu vystoupí v 12 českých a 3 slovenských městech. Tomáš s kapelou nejprve zahráli na slavnostním vyhlášení vítězů 25. ročníku hudební ankety Žebřík 10. března v Plzni. Následoval 11. března koncert v Chomutově a jarní Recyklus symbolicky vyvrcholí v Tomášově rodném Třinci 12. května. Mezi koncertními zastávkami tentokrát není Praha, nejblíže hlavnímu městu zahraje Tomáš Klus ve středočeském Kladně. V červnu jsou na programu tři koncerty na Slovensku.
Myšlenkou Recyklus Tour je recyklování, a to nejen ve smyslu oživení starších hitů v novém aranžmá, ale i výtvarným pojetím foyer a pódia, které vytvořily dvě talentované umělkyně – průkopnice PET-art Veronika Richterová (interaktivní instalace kontejnerů, představujících „pokoje" jednotlivých členů kapely) a nadaná ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková (design hlavní stage).
„Je skvělé, že přes všechna skeptická proroctví typu: „To chcete jet v roce 2016 ekologickou osvětu?" se nám ji dle ohlasů skutečně podařilo udělat. Ne v tom smyslu, že bychom verbovali ekobojovníky, ale že jsme otevřeli diskuzi, na níž, mám pocit, lze vystavět řešení všech problémů současného světa. A navíc, na atmosféře, kterou s sebou lidi na koncerty nosí, jsem se stal závislý," říká Tomáš Klus.

Koncerty v rámci Recyklus Tour 2017
11. 3. Chomutov, Městská sportovní hala
17. 3. Tábor, Hotel Palcát
18. 3. Brno, Semilasso
20. 3. Brno, Semilasso
24. 3. Karlovy Vary, Lidový dům
25. 3. Karlovy Vary, Lidový dům
31. 3. Jindřichův Hradec, KC Jitka
1. 4. Pardubice, IDEON
7. 4. Hluk, Sportovní hala
8. 4. Vsetín, Kulturní dům
13. 4. Kladno, Dům kultury
14. 4. Kolín, Staré lázně
22. 4. Děčín, SD Střelnice
12. 5. Třinec, Werk Arena
19. 6. Nové Mesto nad Váhom, Športová hala
21. 6. Banská Bystrica, Ministry of Fun
22. 6. Pezinok, Amfiteáter
Předprodej vstupenek na: www.ticketportal.cz

Vůbec první živé album Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny vyjde jako 2CD Recyklus živ(j)e v exkluzivní distribuci Supraphonu nejdříve v dubnu. A bude trvalou připomínkou toho nejlepšího, co zaznělo během podzimní šňůry. Playlist Recyklus Tour pomohli Tomášovi vybrat v létě 2016 jeho fanoušci prostřednictvím speciální webové „recyklusační" aplikace. Na koncertech zazněly také srdcovky kompletní Cílové skupiny a nechyběl ani nový singl Dobré ráno. „Bude to náš první živák, doufám, že i ze záznamu bude cítit, čím žijem," dodává Tomáš Klus.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 16. 3. do 22. 3. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Miroslav Tománek. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam