LYŽAŘSKÁ SEZONA: Lyžaři stále mají kam vyrazit

ZLÍNSKÝ KRAJ - Milovníci zimních sportů se stále nemusejí loučit s lyžemi, ve Zlínském kraji je řada sjezdovek pořád v provozu. Někde už se jezdí za mimosezonní ceny.

Zalyžovat si lidé mohou například ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. "Na sjezdovkách Razula a Horal je sněhu dostatek, výborného lyžování si mohou návštěvníci užít i o víkendu, zejména v dopoledních hodinách," řekl šéf Ski areálu Razula Luboš Sušila. Dodal, že na svazích leží kolem 50 cm sněhu. V sobotu a neděli pak bude platit speciální akce 1 plus 1 na celodenní skipasy na sjezdovkách Razula i Horal. Podle Sušily lyžařská sezona ještě nekončí, od pondělí 20. března se už ale bude lyžovat jen o víkendech.

Zajímavou akci chystá na sobotu 18. března Gril srub Razula, podávat se zde budou zabijačkové speciality od řezníka Ludi. V době od 9.00 do 16.00 si sem mohou lidé zajít na klobásy, jitrnice, jelita, ovar i zabijačkovou polévku, žebra či vepřové koleno.

Ski areál Razula také lyžařům nabízí další akce a bonusy, například kousek čerstvého frgálu a šálek kávy nebo čaje v Gril srubu Razula k rannímu a celodennímu skipasu. Ve všední dny mohou lyžaři využít akci Lyžuj a plav, kdy k celodennímu skipasu Razula obdrží hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal.

V provozu je také Ski areál Synot Kyčerka. Na sjezdovkách leží 20 až 40 centimetrů sněhu. Středisko je lyžařům k dispozici denně od 8.00 do 16.00 hodin a aktuálně se zde už lyžuje za mimosezonní ceny.

Svah Zlín - areál J. Šperky už lyžařskou sezonu ukončil.

Naopak na Slovácku v lyžařském středisku Stupava jsou stále v provozu celkem tři sjezdovky. Funguje zde 350 metrů dlouhá Červená sjezdovka, 500 metrů dlouhá sjezdovka Červená 2 a také 70 metrů dlouhá Modrá dolní sjezdovka. Na svazích je až 60 centimetrů sněhu. Lyžařské středisko však o hodinu zkrátilo provozní dobu a je tak otevřeno denně od 8.30 do 19.30 hodin.

Na své si přijdou i lyžaři na Kroměřížsku. Například na sjezdovkách ve Ski areálu Troják v Hostýnských vrších leží asi 70 centimetrů sněhu. Provozní doba je od 9.00 do 20.00 hodin. Sezona zde bude ukončena v neděli 19. března odpoledne v 17.00 hodin.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam