Ve Valašském Meziříčí přivítali nové občánky města

Foto: MěÚ Valašské MeziříčíFoto: MěÚ Valašské Meziříčí
Foto: MěÚ Valašské Meziříčí
Co se děje 20. 3. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Nejmladší občany města přivítal místostarosta Valašského Meziříčí Josef Vrátník minulý týden v obřadní síni městského úřadu. O akci informovala server Zlin.cz mluvčí meziříčské radnice Renata Votrubuvá.

Slavnostního vítání občánků se zúčastnilo celkem devět dětí se svými rodiči i prarodiči.

"Náš svět je mnohdy uspěchaný, nemáme čas se zastavit a vychutnat si všechny příjemné a kouzelné chvíle, které život nabízí. Vy nyní tu možnost máte. Budete zažívat ty nejkrásnější chvíle v životě člověka, doprovázet své dítě na cestě k dospělosti. Nenechte si utéct tento čas mezi prsty," řekl při slavnostním proslovu místostarosta Vrátník. „Přeji vám, abyste si ho skutečně užili a aby vám vaše dítě přinášelo hodně radosti," popřál přítomným.

Maminky převzaly drobné dárky a kytičku. Rodiče dětí podepsali pamětní list. Zarecitovaly a zazpívaly děti z mateřské školy Seifertova.

První miminko letošního roku Filipa Blažka oficiálně přivítal ve středu 15. března ve své kanceláři starosta města Robert Stržínek společně s místostarosty Vrátníkem a Yvonou Wojaczkovou. Malý Filípek se narodil 1. ledna 2017 v 8:31 hodin v meziříčské nemocnici. Při porodu vážil 3 550 gramů a měřil 51 centimetrů. Vedení radnice popřálo rodičům i miminku hodně zdraví a štěstí. Filípek dostal od města věcné dary v hodnotě 10 000 korun a maminka převzala květiny.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam