Představujeme Škodu Kodiaq

Komerční sdělení 3. 4. 2017 | Zdroj: redakce

Důvod, proč se vydat na dlouho oddalovanou cestu. První velké SUV, sebevědomý design, bohatý vnitřní prostor, inovativní řešení konektivity. Dokonalá funkčnost nejmodernějších asistenčních systémů.

Design

design Škoda KodiaqMedvědí síla a sebevědomý design, to je kombinace, kterou si zamilujete na první svezení. A ať už se vydáte kamkoli, budete vypadat světově. Robustní, houževnatý a odhodlaný: designový jazyk značky ŠKODA zdůrazňuje všestrannost tohoto modelu: robustnost, dynamiku a eleganci. Kvality, které oceníte, ať jedete kamkoliv. Z bočního pohledu je KODIAQ typický vysokou světlou výškou, která spolu s krátkými převisy vpředu i vzadu přímo láká k výletům do terénu. Při pohledu na záď vynikne masivní oplastování spodní části zadního nárazníku a dvě bezpečnostní odrazky na bocích. I přes vysokou světlou výšku je nakládací hrana zavazadlového prostoru ve výšce 755 mm, takže můžete svá zavazadla naložit snadno a pohodlně. ŠKODA KODIAQ nabízí čtyři nové infotainment systémy, které vám dávají mnohem širší možnosti ovládat vaše vozidlo, zábavu a hudbu. To vše na displeji o úhlopříčce 6,5" až 8". Displej o velikosti 8" nabízí provedení v krásném a elegantním glass designu, který odkazuje na českou sklářskou tradici.

Technologie

technologie Škoda KodiaqŠKODA KODIAQ nabízí paletu moderních pohonných jednotek, které spojují potěšení z dynamické jízdy s nízkou spotřebou a emisemi. Pohon všech kol (4x4): všechny motory je možné objednat s pohonem všech kol, který zajišťuje excelentní trakci, vysokou jízdní stabilitu a bezpečnost dokonce i mimo silnici. Řídicí jednotka konstantně zabraňuje ztrátě kontroly nad vozidlem. Za normálních podmínek je většina točivého momentu přenášena na přední kola, což přispívá k úspoře paliva.

Konektivita

konektivita Škoda KodiaqKODIAQ vám umožní zůstat neustále ve spojení. Být plně online přitom znamená nejen zábavu a informace, ale i pomoc na cestách díky službám ŠKODA Connect. ŠKODA Connect: služby ŠKODA Connect sestávají ze 3 balíčků. První z nich, Infotainment Online, poskytuje informace a možnost správy navigačních služeb, případně rozšíření funkcí infotainmentu. Care Connect umožňuje ovládat některé funkce vozu prostřednictvím chytrého telefonu nebo ŠKODA Connect Portálu a zajišťuje spojení s vaším servisním partnerem. Třetí součástí je tísňové volání Emergency Call.

Pohodlí

pohodlí  Škoda KodiaqS praktickou výbavou je život jednodušší. Naše nabídka proto vychází z vašich reálných potřeb. Dopřejte si zasloužený komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách. Area View: chcete přesně vědět, co se děje v okolí auta? Systém Area View přenáší na palubní displej záběry z několika různých úhlů zachycené širokoúhlými kamerami v předním i zadním nárazníku a v krytech zrcátek. Třízónová klimatizace: třízónová klimatizace zajišťuje optimální teplotu v interiéru. Řidič, spolujezdec i cestující vzadu si mohou ve své zóně nastavit teplotu dle libosti, proto si každý člen rodiny užije cestu podle svého gusta. Snadné parkování: přední a zadní parkovací senzory vám pomohou bezpečně zaparkovat i v nepřehledné situaci. Pokud však nestihnete zareagovat včas, systém Manoeuvre Assist zastaví vůz, abyste se vyhnuli kolizi.

Simply Clever

Novinku ŠKODA Kodiaq Vám rádi předvedeme a Vaše otázky zodpovíme ve společnosti

ARAVER CZ, s.r.o.

mob.: 606 055 082
mail: hrabinec.radek@araver.cz
web: www.araver.cz

Je synonymem všestrannosti. Pokud se chystáte na výlet s dětmi nebo na cestu kolem světa, oceníte řadu chytrých vychytávek, které máte vždy po ruce. Ochrana hran dveří, paket pro spaní, jumbo Box, virtuální pedál, držák na deštník a spousta dalšího. Nový Kodiaq v ARAVER CZ, s.r.o. ve Starém Městě Vyzkoušejte si nový vůz ŠKODA Kodiaq na vlastní kůži v salonu ve Starém Městě. Přesvědčte se o jeho přednostech na testovací jízdě, a pokud Vás bude zajímat cokoliv dalšího, rádi Vám zodpoví Vaše dotazy.

Zdroj: mujkodiaq.cz

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam