Ve Valašském Meziříčí se uskuteční Velikonoční jarmark

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Valašské Meziříčí)
Co se děje 3. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Valašské Meziříčí v pátek 7. dubna přivítá jaro Velikonočním jarmarkem. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Renata Votrubová.

Návštěvníci si budou moci zakoupit tradiční velikonoční drobnosti a dekorace. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla a pití. Lidé se mohou těšit i na pestrý doprovodný program. Akce odstartuje na náměstí v 8.00 hodin.

"Velikonoční jarmark nabídne velký výběr tradičních produktů spjatých s Velikonocemi," informovala místostarostka města Yvona Wojaczková s tím, že lidé se mohou těšit na kvalitní mléčné výrobky, masné speciality, koření, horký mošt či jakostní velikonoční kávu.

Jarmark začne v 8.00 hodin a plánovaný konec je okolo 16.00 hodin. "Při velkém zájmu návštěvníků bude jarmark prodloužen až do večerních hodin," zdůraznila místostarostka.

Po Velikonočním jarmarku budou následovat také další trhy a jarmarky. "Letos chystáme 11 farmářských trhů a desítku jarmarků s tematickým zaměřením. Pro návštěvníky máme připravenou novinku. Farmářské trhy chceme prodloužit až do 17.00 hodin," prozradila místostarostka.

Farmářské trhy se uskuteční v pátečních termínech - 26. května, 9. června, 23. června, 21. července, 4. srpna, 18. srpna, 1. září, 15. září, 29. září, 13. října a 27. října.

Obyvatelé i návštěvníci města se také mohou těšit na tradiční jarmarky a kulturní akce. Jde například o Májovou slavnost - 1. května, Květinový jarmark - 12. května, Den mléka - 19. května, Den dětí - 3. června, Dny města - 15. a 16. září, Medový den - 13. září, Mikulášský jarmark - 1. prosince  nebo Vánoční trhy 11. až 22. prosince.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam