SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert kapely Reflexy

Foto: Fénix ClubFoto: Fénix Club
Foto: Fénix Club
Soutěž 4. 4. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Zlin.cz, AVONET, s.r.o. a Fénix club si pro Vás připravili soutěž o vstupenky na koncert skupiny REFLEXY, který se uskuteční v pátek 14.4.2017 v klubu Fénix! Zavzpomínejte na hity jako, Všichni půjdem do ráje nebo Ty jsi divoká. Zazpívejte si s námi Sluneční, Neříkej i Daruj mi křídla. Nechte se pohltit pohodovou atmosférou a zůstaňte klidně až do rána!

Samotný koncert je samozřejmě zlatým hřebem večera, vypukne 22.30, klub je ale otevřen již od 21.00, do té doby můžete vyzkoušet na baru akční drinky, a nebojte, do klubu autem nemusíte. Na vše pořadatelé mysleli. Využít můžete odvoz přímo do klubu ZDARMA s Taxi 99! Stačí být minimálně dva a zavolat na číslo 800 50 40 30 a z celého Zlína vás na koncert dovezou ZDARMA! A to ještě není vše, po koncertě budete dobře naladění a nebude se Vám chtít domů? Nemusíte, je pro Vás připravena after party. Pokud nevěříte na štěstí, kupte si vstupenky za 100 Kč, podrobnosti na stránkách Fénixu či na facebooku.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 4. 4. do 9. 4. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Olga Bednaříková, Jitka Daňková, Radek Telička, Tomáš Vrabček, Iva Výsmeková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam