Policie hledá svědky nehody v centru Zlína

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 10. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Policisté prosí veřejnost o pomoc v souvislosti s vyšetřováním nehody dvou aut v centru Zlína. Neznámý šofér tu narazil do řidičky a z místa ujel, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Kolize se stala uplynulý čtvrtek 6. dubna ve 12.45 hodin u Kolektivního domu v centru města. "Neznámý řidič jel v pravém jízdním pruhu a za řidičkou vozidla Hyundai  I20 nedodržel bezpečnostní vzdálenost. Když žena se svým autem odbočila vpravo na parkoviště Kolektivního domu, neznámý řidič do ní zezadu narazil. Řidička zastavila, ale neznámý šofér ji jen objel a z místa nehody ujel, aniž by zastavil," popsala událost Javoříková.

Žena ihned na místo přivolala dopravní policisty.  Naštěstí při nehodě neutrpěla zranění. Alkohol u ní policisté dechovou zkouškou vyloučili. Škodu na vozidle odhadli na 10 tisíc korun.

"Policisté nyní pátrají po řidiči, který ujel. V místě nehody se nachází kamerový systém, ze kterého si policisté stáhli záznam z inkriminované doby. Z něj je patrné, že se jedná o vozidlo VW Passat, jehož řidič odbočil směrem na Zlín – Kudlov. Prosíme případné svědky, aby se ozvali na tísňovou linku 158 a pomohli tak objasnit tuto dopravní nehodu," dodala Javoříková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam