SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert kapely Zrní

Foto: Fénix ClubFoto: Fénix Club
Foto: Fénix Club
Soutěž 10. 4. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Vyhrajte vstupenky na koncert skupiny Zrní ve zlínském Fénix klubu! Koná se zde jeden z koncertů z turné k nové desce Jiskřící. Zrní je hra. Zrní je pohyb. Nenechte si ujít příležitost slyšet jednoho Ondřeje a čtyři Honzy naživo.

Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali na její pomyslný vrchol. Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace. Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku.

Pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoni (SR) natočili ve Španělsku desku, kterou si opět sami vydávají. Páté řadové album vyšlo letos v březnu, kdy odstartovalo i Turné k nové desce.

Bližší informace, info o vstupenkách a další podrobnosti na stránkách klubu fenixclub.cz/events/zrni/.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 10. 4. do 16. 4. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Tomáš Vrabček, Petr Machourek, Magda Hálová, Marie Pilchová, Libor Skoupy. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam