Valašskomeziříčská mlékárna spolupracuje s vídeňským výrobcem oplatek

Mlékárna Valašské Meziříčí (Foto: www.mlekarna-valmez.cz)Mlékárna Valašské Meziříčí (Foto: www.mlekarna-valmez.cz)
Mlékárna Valašské Meziříčí (Foto: www.mlekarna-valmez.cz)
Politika a ekonomika 10. 4. 2017 | Autor: Redakce

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Mlékárna Valašské Meziříčí propojí své výrobky s vídeňskou firmou Josef Manner & Comp. Od května si tak zákazníci koupí Kefírové mléko nízkotučné s informacemi o novince Manner Müsli. Naopak na Manner Müsli naleznou spotřebitelé informace o Bílém jogurtu z Valašska. Obě firmy hodlají v budoucnu v podobných projektech pokračovat, řekla dnes serveru Zlin.cz za valašskomeziříčskou mlékárnu Kateřina Goroškov.

Podle ní společnosti připravují dokonce společný výrobek, mělo by jít o kefírové mléko či jogurt s příchutí Manner. "Rakouská strana ho momentálně testuje, pro českou mlékárnu je to nevídané," mínila Goroškov. Podle ní společnosti také chystají společnou propagační akci po Česku nazvanou Manner Tour, kterou poprvé podnikly před dvěma lety. Jedná se o prezentaci výrobků doprovázenou kulturním programem.

"Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť. To jsou symboly, které naši společnost a společnost Manner spojují," uvedla marketingová manažerka Mlékárny Valašské Meziříčí Radka Benešová. "Partnery pro spolupráci si pečlivě vybíráme. Tato volba je dobře vnímána i spotřebiteli," dodal ke spolupráci Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel firmy Josef Manner.

Mlékárna funguje ve Valašském Meziříčí od roku 1936. Firma Mlékárna Valašské Meziříčí vznikla v roce 1992 privatizací Beskydských mlékáren. Vyrábí jogurty, kysané výrobky a čerstvé tekuté výrobky. Společnost je držitelem nejrůznějších ocenění, boduje například v klání o Perlu Zlínska, Regionální potravinu či Mlékárenský výrobek roku. Většinu produkce dodává obchodním řetězcům, část jde i na Slovensko.

Společnost Josef Manner & Comp. byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek. Manner výrobky se prodávají přibližně v 50 zemích po celém světě. Společnost je rodinnou firmou se sídlem ve Vídni a veškeré své produkty vyrábí výhradně v Rakousku.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam