SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Yvonne Sanchez a Pedra Taglianiho

Foto: Fénix ClubFoto: Fénix Club
Foto: Fénix Club
Soutěž 12. 4. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Známá polsko-kubánská vokalistka s medově sametovým hlasem, která okouzlila obecenstvo po celém světě, zazpívá ve Fénixu 5. 5. 2017 od 21.00 a vy díky Zlin.cz, AVONET, s.r.o. a Fénix clubu můžete vyhrát vstupenky a užít si tak koncert zcela zdarma!

Uslyšíte jak jazzové standardy a brazilskou hudbu, tak soulové autorské skladby z alba „My Garden“, které vyšlo před několika lety u labelu Warner Music. Jako host koncertu vystoupí také výjimečný brazilský kytarista Pedro Tagliani. Hra tohoto kytaristy vychází s kořenů brazilské hudby, do nichž vkládá mnohé vlivy moderního jazzu, fusion i elektroniky. V minulosti Pedro Tagliani spolupracoval jako kytarista i skladatel na projektech jako např. „Raiz de Pedra“, na kterém hrál i slavný pianista Egberto Gismonti. Tagliani je významným představitelem současné brazilské kytarové hry, která neustrnula v minulosti, ale propojuje tradici s moderním hudebním jazykem (voc,g,g,p,b,dr,perc).

Pokud se nechcete spoléhat na štěstí, kupte si lístky v Golden Apple Cinema. Vstupné v předprodeji 210 Kč, na místě potom 250 Kč.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 12. 4. do 18. 4. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Miloš Vavrečka, Zora Janovcová, Tomáš Vrabček. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam