Požár výrobní linky v průmyslové hale se díky rychlému zásahu hasičů nerozšířil

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 11. 4. 2017 | Autor: TZ HZS ZK

UHERSKÝ BROD - Dne 10.4.2017 ve 21:47 hodin byl vyhlášen požární poplach jednotce profesionálních hasičů z Uherského Brodu a jednotkám dobrovolných hasičů z Nivnice, Vlčnova a Uherského Brodu. Postupně tak vyjelo celkem 5 cisteren k hlášenému požáru výrobní linky v průmyslové hale v Uherském Brodě na ulici Vazová.

Po příjezdu jednotek byl proveden prvotní průzkum, po kterém velitel zásahu potvrdil požár vzduchotechniky a výrobního stroje. Postupně byly nataženy dva proudy C se smáčedlem, díky čemuž se velmi rychle podařilo dostat požár pod kontrolu. Lokalizace byla ohlášena ve 22:13 hodin. Následně hasiči pomocí přetlakové ventilace odvětrali zasažené prostory a termokamerou zkontrolovali případná další skrytá ohniska. Celková likvidace byla hlášena velitelem ve 22:50 hodin.

Na místo byl povolán také vyšetřovatel hasičů z Uherského Hradiště, který nyní zjišťuje přesnou příčinu vzniku události. Celková škoda je předmětem vyšetřování. Jenom díky rychlému zásahu všech jednotek se však podařilo uchránit nemalé hodnoty celé výrobní haly.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam