Velikonoční jarmark potrvá na zlínském náměstí dva dny

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 12. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínské náměstí Míru zaplní stánkaři nabízející zboží s velikonoční tematikou. Tradiční Velikonoční jarmark začíná ve středu 12. dubna a pokračovat bude ještě ve čtvrtek 13. dubna, serveru Zlin.cz to za zlínskou radnici řekl Lukáš Fabián.

Více než sedm desítek prodejců především rukodělných výrobků, které souvisí s jarem, zahradou či Velikonocemi a pestrý kulturní program - to vše čeká na návštěvníky zlínského Velikonočního jarmarku.

"Doprovodný kulturní program začíná každý den v 16.00 hodin. Kromě toho však bude připravena spousta dílniček, kde si mohou šikovné děti i rodiče leccos zajímavého vyrobit," prozradila Pavla Julinová, organizátorka zlínských jarmarků.

Dílničku připravil například Filmový uzel Zlín a děti se zde naučí vytvořit krátkou animaci. Dílnička Domu dětí a mládeže Astra zase naučí malovat kraslice a další velikonoční techniky. Malovat perníčky bude možné v dílničce Rádia Čas a v parku se zase děti mohou naučit žonglovat. V budově radnice v místnosti číslo 101 pro změnu najdou malí návštěvníci tvořivou dílnu Jany Svobodové. Ta bude fungovat od 9.00 do 16.00 hodin.

Z kulturního programu se lidé mohou těšit na vystoupení dětských folklorních souborů Trnečka a Bartošáček. Vystoupí i žáci hudební školy Yamaha, studentská kapela Neopets, cimbálovka z Horňácka, legendární Fleret a přijde i kouzelník Šeklin.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam