Bez míče a bez trávníku. Fotbalisté sklízeli úspěchy v oblecích. Jugas sportovcem Zlína

Jakub Jugas (Foto: Fastav Zlín)Jakub Jugas (Foto: Fastav Zlín)
Jakub Jugas (Foto: Fastav Zlín)
Sport 15. 4. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Takhle moc k vidění nebývají. Fotbalisté Fastavu Zlín "naběhli" v pátek večer do zlínského Kongresového centra v oblecích. Ne nadarmo, přišli si pro ocenění Nejúspěšnější kolektiv města za rok 2016.

Na kravatu si troufli nemnozí, jako správný kapitán ale bez problémů kapitán Jakub Jugas. A samozřejmě se to vyplatilo. Pořád ještě čtyřiadvacetiletý fotbalista, opora týmu a jeden z nejlepších stoperů nejvyšší soutěže v Česku obdržel cenu Sportovec města Zlína za rok 2016.

Zlín má pořád hodně silnou sportovní základnu a fotbalista se na úplný vrchol podívá sporadicky.

"Troufám si říci, že bez spoluhráčů a realizačního týmu bych na takovou poctu nedosáhl," kostatoval Jugas pro klubový web.

V obleku mu to evidentně slušelo, není to zrovna běžný oděv.
"Když nastane možnost vzít si oblek, velmi rád ji využiju, je to příjemný únik od všední reality, nejvíce času strávím ve sportovní soupravě."

Sláva na pódiu, realita v sobotu na hřišti, přijíždějí silné Teplice. Poslední dobou se jim daří víc než Jugasem vedenému týmu.

"Nedáváme hlavy dolů a říkám to na rovinu, našim cílem jsou pořád evropské poháry," dívá se po velkém osobním úspěchu dopředu Jakub Jugas.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam