Lékárny v hradišťské i vsetínské nemocnici budou na Velikonoční pondělí otevřeny

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 17. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ, VSETÍN - Lékárny v Uherskohradišťské a Vsetínské nemocnici se rozhodly vyjít vstříc lidem, kteří budou potřebovat léky i na Velikonoční pondělí 17. dubna a zůstanou otevřeny. Serveru Zlin.cz to oznámily mluvčí obou nemocnic.

Lékárna v Uherskohradišťské nemocnici bude na Velikonoční pondělí otevřena v čase od 8.00 do 15.00 hodin.

"Vzhledem k uzavřeným supermarketům nepředpokládáme, že by byla na Uherskohradišťsku a Brodsku otevřena jiná lékárna, proto jsme se rozhodli nechat v pondělí v omezeném čase otevřeno," vysvětlil vedoucí nemocniční lékárny Marcel Pandadis a dodal, že o tom byla informována také Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje kvůli potenciálním ošetřeným pacientům a jejich vyzvedávání léků.

Stejně zareagovala také Lékárna DUO Vsetínské nemocnice. "Pohotovostní okénko lékárny v budově polikliniky bude mimořádně otevřeno nejen na Velikonoční pondělí, ale také 8. května, 28. září, 28. října, 25. a 26. prosince, a to vždy od 8.00 do 14.00 hodin. Vsetínská nemocnice tuto službu nabídla již o uplynulých Vánocích a na Nový rok. Zájem byl opravdu velký, léky si přišly vyzvednout více než dvě stovky pacientů," podotkla mluvčí Vsetínské nemocnice Lenka Plačková. Dodala, že v bezprostřední blízkosti lékárny se nachází také pohotovost, která je otevřena od 8.00 do 22.00 hodin (o víkendech a svátcích), v běžné pracovní dny pak od 17.00 do 22.00 hodin. Zubní lékařská pohotovostní služba funguje ve Vsetíně o víkendech a svátcích v době od 8.00 do 12.00 hodin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam