Fiat Tipo Kombi - stačí málo, abyste získali hodně

Komerční sdělení 18. 4. 2017 | Zdroj: redakce

Do třetice všeho dobrého! Fiat Tipo označený jako Nejlepší vůz ke koupi v Evropě nesmí chybět ani ve verzi kombi. Užijte si maximální pohodlí díky jeho bohaté standardní výbavě, výkonným motorům a všestrannosti.

Exteriér

Funkční a elegantní design na 4,57 m délky
Tipo kombi představuje ideální směs funkčnosti a elegantního stylu. Je charakteristický dynamickým a moderním designem, který zdůrazňují LED světla denního svícení DRL, široká horizontální maska chladiče s chromovanými prvky nebo výrazné linie vedoucí od kapoty přes střechu až k zadnímu spoileru. Praktické střešní ližiny nabízené ve standardu jen podtrhují jeho silnou osobitost, která nezůstane bez povšimnutí.

Interiér

interiér Fiat Tipo kombi 1Dostatek prostoru pro celou vaši rodinu
Komfortní a praktický interiér vás doslova rozmazlí. Tipo kombi hravě pojme 5 dospělých osob s výškou až 1,85 m, jimž dokáže nabídnout dokonalé pohodlí a prvotřídní prostor pro nohy. Z pohodlných, úžasně ergonomických sedadel čalouněných textilií nebo kůží se vám bude svět zdát o dost krásnější.

interiér Fiat Tipo kombi 2Pozice za volantem
Perfektní úchop volantu, nastavení pedálů a velmi příjemná sedadla vytváří mimořádně ergonomickou pozici za volantem. Řidič má vše pod kontrolou a lehce na dosah.

Do Tipa kombi dostanete celý svůj život
interiér Fiat Tipo kombi 3...a také život svých dětí, svého psa, své kočky, ... Zavazadlový prostor je snadno přístupný, s nízkým prahem, a nabízí objem 550 litrů. Navíc ho díky mimořádně všestrannému systému Magic Cargo Space můžete jednou rukou upravit tak, že získáte prostor, který v dané chvíli přesně potřebujete. Po sklopení zadních asymetrických sedadel vytvoříte zcela rovnou ložnou plochu, jež vám dovolí převézt předměty dlouhé až 1,8 metru.

Technologie

Nepřestávejte se zábavou ani na palubě Tipa
technologie Fiat Tipo kombi 1Zažijte radost a pohodu díky nejmodernějšímu infotelematickému systému UConnect™ 7“ HD LIVE s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením. Pro maximální zábavu využijte tento špičkový multimediální systém ke streamování hudby z kanálů TuneIn a Deezer nebo k poslechu zpráv z Reuters a pro klidnou jízdu se nechte vést navigačním systémem TomTom s 3D mapami. Vše pouhým dotekem na obrazovku.

Nový Fiat Tipo Kombi Vám rádi předvedou a Vaše otázky zodpoví ve společnosti

ZLINER s.r.o.

mob.: 734 449 312
tel.: 577 692 512
mail: prodejcefiat@zliner.cz
web: fiat.zlinerauto.cz/

Vše bezpečně pod kontrolou
S adaptivním tempomatem udržuje Tipo kombi bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a díky funkci Full Brake Control dokáže v případě nouze i zastavit. Veškeré bezpečnostní a asistenční prvky jsou tu pro maximální bezpečnost vás i vaší rodiny.
technologie Fiat Tipo kombi 2

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam