Místo vstupenky zaplatí děti vstup do zoo starým elektrospotřebičem

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 20. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - V rámci oslav Dne Země připravuje Zoo Zlín oblíbenou akci nazvanou S vysloužilci do zoo. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí zoo Romana Bujáčková.

"Stačí odevzdat jakýkoliv nepotřebný spotřebič a malí návštěvníci za to obdrží volnou dětskou vstupenku v hodnotě 80 korun. Tato akce se již tradičně koná ve spolupráci s kolektivním systémem Elektrowin," upřesnila Bujáčková.

Akce platí pouze v neděli 23. dubna. V tento den bude před zoologickou zahradou stánek Elektrowinu, kde budou moci lidé staré spotřebiče odevzdat. Děti i dospělí se zde navíc dozví, jak správně zacházet s vysloužilým elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí. "Akce S vysloužilci do zoo se u nás uskuteční již podesáté. Jejím cílem je především připomenout, že nefunkční spotřebiče nepatří do popelnice nebo na černé skládky," doplnila Bujáčková.

Stánek Elektrowinu i sběrný kontejner budu k dispozici u hlavního vstupu do zoo v neděli 23. dubna v době od 9.00 do 16.00 hodin. Volná dětská vstupenka platí pouze pro vstup dítěte, nelze ji odečítat od ceny dospělé vstupenky.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam