Udo Dirkschneider přijede do Zlína s dalšími písněmi legendárních Accept

Foto: Facebook U.D.O.Foto: Facebook U.D.O.
Foto: Facebook U.D.O.
Kultura 20. 4. 2017 | Autor: Redakce

ZLÍN - Zpěvák a zakladatel heavymetalové skupiny Accept Udo Dirkschneider přijede letos v listopadu do Zlína s hity této legendární kapely, které při své sólové dráze ještě nezpíval. Zpěvák opustil Accept v roce 1987, od té doby vystupuje se svou formací U.D.O. Ve Zlíně letos vystoupí 3. listopadu v klubu Masters of Rock Café.

Dirkschneider loni absolvoval turné Back to the Roots, které mělo být rozloučením s hity Accept. Turné, během něhož se zastavil i v Praze, Zlíně a Ostravě, ale mělo po celém světě velký úspěch. Vyprodané koncerty, fantastická atmosféra a prosby fanoušků zpěváka přesvědčily k pokračování. Tentokráte pro fanoušky připravuje úplně odlišný seznam skladeb.

"Stále existuje tolik hitů, které jsme v poslední době nehráli a o které fanoušci žádali. Neustále mě tyto písně obrovským způsobem baví a žiji s nimi. Jsou součástí mé minulosti a nakonec také součástí mého hlasu. Ale přesto jsou zde životní momenty, kdy nastane čas uzavřít kapitolu," uvedl Dirkschneider.

Accept vznikli na počátku 70. let 20. století. Postupně se stali jednou z nejdůležitějších skupin metalové historie. Kapela v roce 1996 ukončila činnost s výjimkou turné v roce 2005, kdy se na řadu let uložila ke spánku. Na scénu se vrátila v roce 2010 albem Blood of the Nations, které mělo velký ohlas. Dirkschneidera při něm u mikrofonu nahradil nový zpěvák Mark Tornillo.

Druhá část Dirkschneiderova turné Back to the Roots zastaví 2. listopadu v Ostravě, o den později ve Zlíně a 4. listopadu v Plzni. Poslední zastávkou v České republice bude 1. prosince Praha. Vstupenky na koncerty lze koupit na internetových stránkách www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam