Trenér Vůjtek si ve Zlíně doplnil medailovou kolekci. Po stříbru má i zlato

Vítězná dvojice (Foto: Zlin.cz)Vítězná dvojice (Foto: Zlin.cz)
Vítězná dvojice (Foto: Zlin.cz)
Sport 23. 4. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Za pár dnů oslaví kulaté sedmdesátiny, ale je v kondici, kterou by mu mohl závidět leckterý o polovinu mladší třicátník. Vladimír Vůjtek, úspěšný hokejista dávnější a trenér naprosto nedávné minulosti si odskočil na tenisový turnaj pořádaný společností WSM v samém závěru halové sezóny.

V roce 1995 získal se zlínskými hokejisty stříbro po památné sérii se Vsetínem. Teď má společně s novinářem Martinem Břenkem i zlato, když v celém turnaji nenašli přemožitele a vyhráli všechna utkání.

Ve finále to chvíli vypadalo všelijak, dvojice vítězů už prohrávala s deblem, kde vévodil bývalý elitní zlínský hokejista a ředitel turnaje Martin Čech, 2:3. Pak se ale prosadila mimo jiné Vůjtkova chytrost a klid podpořený velkým přehledem.

"Na Zlín se vždycky těším, má to tu svoji atmosféru, moc prima. A ten úspěch v tenisu, tak to je opravdu skvělé," smál se spokojený trenér s přebohatými zkušenostmi z našeho, ruského či slovenského hokeje. Mimochodem, opravdu nestárne a ze Zlína k němu letí přání spousty sil a zdraví k blížícímu se jubileu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam