SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní představení O lásce

Roden a Krausová (Foto: Agentura September)Roden a Krausová (Foto: Agentura September)
Roden a Krausová (Foto: Agentura September)
Soutěž 24. 4. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Přinášíme Vám soutěž o vstupenky na konverzační komedii o dvou hercích, ve které se objeví Karel Roden a Jana Krausová. Nenechte si ujít tento skvělý divadelní kus v podání Studio DVA divadlo Praha. Koná se 7. 6. 2017 od 19.30 na Malé Scéně.

Hra O lásce je komedie, která s humorem sleduje pár středního věku, probírající ve svém přepychovém bytě nejrůznější traumata dlouholetého manželského vztahu. Léčebná terapie smíchem a strhující výkony obou představitelů zaručují večer plný zábavy a relaxu. A také poznání, že problémy jiných jsou tak trochu i těmi našimi… Dobře vystavěné dialogy, převedení příběhu do českých reálií a skvělé herectví Karla Rodena, to jsou hlavní devizy této komedie.

O lásce - Parle-moi d´amour v Paříži hrál v Comedie des Champs-Elysée populární komik Michel Leeb a Caroline Siholová v režii Michela Fagadau. Studio DVA ji uvádí v české premiéře v překladu Alexandra Jerie.

Philippe Claudel proslul především jako romanopisec zabývající se tématy temnými (válka, vězení), se zaujetím zkoumá podivně spletitou lidskou povahou. 

Více na www.september.cz

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 24. 4. do 30. 4. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Miroslav Hala. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam