Letošní divadelní cyklojízda bude v duchu komedie Blbec k večeři

Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Co se děje 25. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Druhý ročník divadelní cyklojízdy chystají na sobotu 6. května herci Městského divadla Zlín. Letos se divadelníci inspirovali úspěšnou francouzskou komedií Blbec k večeři a naplánovali Piknik u Seiny, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí divadla Veronika Jurčová.

"Startujeme ve 13.00 hodin od kašny za divadlem. Trasa povede po cyklostezce podél Dřevnice. Cíl je odpočívadlo u jezu na kraji Otrokovic," řekl ředitel divadla Petr Michálek.

Šéf zlínského divadla zároveň vyzval cyklisty všech věkových kategorií, aby se k hercům přidali. "A protože jde o divadelní akci, jsou vítány kostýmy a rekvizity, takže barety, knírky, pruhovaná trička, šály, šátky, rudé rtěnky, pétanque, svačinu a francouzský šarm s sebou," podotkl Petr Michálek.

První ročník divadelní cyklojízdy na téma Prodaná nevěsta přilákal v loňském roce stovku účastníků. Divadelníci věří, že letos bude zájem minimálně stejně velký.

Cyklojízdu spolupořádají Městské divadlo Zlín, Statutární město Zlín s cílem podpořit myšlenky projektu Zlín v pohybu – zdravě, bezpečně, na pohodu a město Otrokovice. Pořadatelé ale případné zájemce upozorňují, že v případě deště se akce nekoná.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam