SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na divadelní inscenaci Elity v rámci festivalu Setkání/Stretnutie

Emília Vašáryová (Foto: Městské divadlo Zlín)Emília Vašáryová (Foto: Městské divadlo Zlín)
Emília Vašáryová (Foto: Městské divadlo Zlín)
Soutěž 28. 4. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Patronkou a hostem festivalu Setkání/Stretnutie bude Emília Vašáryová. Soutěžte s námi o vstupenky na představení Elity, ve kterém paní Vašáryová hraje.

Emília Vašáryová bude patronkou 22. ročníku česko-slovenského divadelního festivalu Setkání Stretnutie, který každoročně pořádá Městské divadlo Zlín. Letos se v Městském divadle Zlín a okolí uskuteční ve dnech 16. – 20. května.

„Velmi s vážím a potěšilo mne, že mohu být patronkou tak milého a významného festivalu, kde se můžeme všichni spolu setkat – stretnúť. Jako každý rok budu i letos držet palce, aby měl úspěch a podpořil divadelníky z Česka i Slovenska v jejich bohumilé činnosti," řekla oblíbená slovenská herečka. Na jevišti zlínského Velkého sálu ji mohou diváci vidět 19. května v 19.00 v inscenaci SND Bratislava Elity – Kriminální příběh s politickým pozadím.

Inscenace Elity je zamyšlením nad podstatou moci. Jde o první spolupráci uznávaného českého režiséra vyhraněné poetiky Jiřího Havelky s Činohrou SND.

Kromě toho festival v hlavním programu nabídne například inscenaci Dejvického divadla Vzkříšení s Ivanem Trojanem, Marthou Issovou a dalšími, Činoherní klub Praha přiveze Urnu na prázdném jevišti s Veronikou Žilkovou, Divadlo Petra Bezruče představí Spalovače Mrtvol s Norbertem Lichým, Divadlo Bolka Polívky Šaška a syna a Slovácké divadlo Večer na psích dostizích. Festival zakončí Národní divadlo Brno s Otvíráním studánek v režii J. A. Pitínského.

Bohatý doprovodný program bude letos opět celý zdarma. Chybět nebudou oblíbené podvečerní koncerty na schodech před divadlem, na kterých vystoupí mladí zlínští talenti jako například Eliška Lajdová, Filip Vítů s Markétou Vodičkovou nebo funky kapela The Chargers. Festivalový Tančírek s divadelní kapelou bude na téma „steam punk".

Sobotní festivalový program bude už od rána patřit rodinám s dětmi. Divadelníci chystají piknik v parku za divadlem, ranní rozcvičku s jógou a řadu pohádek v šapitó.

Tečkou za letošním ročníkem bude koncert kapely Longital v parku za divadlem.

Více na www.setkanizlin.cz.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 28. 4. do  4. 5. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Hana Matysková, Eva Mrižová, Ivona Hrivnáková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam