SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na brněnský MAJÁLES 2017

Ilustrační foto (Foto: Majáles Brno)Ilustrační foto (Foto: Majáles Brno)
Ilustrační foto (Foto: Majáles Brno)
Soutěž 25. 4. 2017 | Zdroj: Majáles Brno

Přípravy na festival jsou v plném proudu, hlavní den oslav vypukne již za necelé dva týdny, a to 6. května na Brněnském výstavišti. Hlavními hvězdami blížícího se Majálesu budou Marpo & Troublegang, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Mandrage a No Name. Speciálními hosty pak budou zpěvačka Aneta Langerová či slovenská punkrocková skupina Inekafe. Brněnský Majáles se nově odehraje v sobotu. A právě vy díky Zlin.cz můžete vyhrát vstupenky! Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou možnost.

Noční Grand show přiveze Marpo se svým Troublegangem, s nímž již dvakrát vyprodal pražské haly. Pro Majáles připraví speciální verzi, kterou nepůjde spatřit na žádném jiném festivalu v Česku. Zpěvačku Anetu Langerovou uslyší návštěvníci Majálesu poprvé. Těšit se lze na další silné taháky, kterými jsou Rybičky 48, Jelen, Majk Spirit a H16, Wohnout, Vypsaná Fixa, UDG, Skyline, ATMO Music, Sto Zvířat, Paulie Garand, Prago Union, Mydy Rabycad či Sebastian.
Kapacita festivalu se blíží k vyprodání, k dispozici jsou nyní pouze poslední vstupenky. Vstupenky lze zakoupit za cenu 540 Kč online, na dobírku či v kamenných předprodejích – veškeré informace naleznete na webových stránkách www.brno.majales.cz/vstupenky. Majáles, který se konal minulý týden v Hradci Králové, byl již od ledna vyprodaný. Doporučujeme tedy včasný nákup vstupenek.
Součástí programu bude tradiční volba Krále a Královny Majálesu či slavnostní průvod. Slavnostní průvod získává letošní rok speciální pozornost. Zúčastní se jej i vybraní interpreti, kteří poté vystoupí v rámci hlavního programu. Vzhledem k tomu, že se Majáles přesunul na sobotu, je očekávána rekordní účast.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 25. 4. do 1. 5. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Petra Hanáková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam