SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert PAULIE GARAND & KENNY ROUGH

PAULIE GARAND (Foto: Fénix club Zlín)PAULIE GARAND (Foto: Fénix club Zlín)
PAULIE GARAND (Foto: Fénix club Zlín)
Soutěž 3. 5. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Chcete se stát součástí nového alba "Nirvana" od Paulieho Garanda a být u toho naživo? Není nic jednoduššího, stačí odpovědět na soutěžní otázku a třeba se na Vás usměje štěstí. Soutěž Vám přinášíme díky spojení sil Zlin.cz, Fénix clubu Zlín a AVONET, s.r.o.

Promlouvat k fans ze stage je jedním z poslání všech rapperů a Garand si to společně s Kennym a Roseckem dokážou užít na maximum. Dlouholetým objížděním klubů po Československu si získal Paulie tisíce fans, zanechal stopy snad ve všech klubech a Vy si nové album můžete poslechnout a zažít naživo. Na místě bude kromě rapu přítomný i speciální tour merch.

"Tribuny plný lidí zvedaj ruce vejš, tvoří se vlna, uprostřed je moje stage".

Lístky na tuhle show seženete na pokladně v Golden Apple Cinema za 210 Kč, na místě pak 250 Kč. Akce začíná 19. 5. 2017 ve 21.00. A co víc, nechte se dovést do klubu ZDARMA s Taxi 99! Stačí být minimálně dva a zavolat na číslo 800 50 40 30 a z celého Zlína Vás do Fénixu dovezou ZDARMA! Chcete vědět víc? Podrobnosti na stránkách fenixclub.cz.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 3. 5. do 10. 5. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Jaroslav Klouček. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam