SOUTĚŽ: Vyhrajte registraci na barevný běh RUN IN COLORS

RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)
RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)
Soutěž 4. 5. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Soutěžte s námi o registraci na pětikilometrový běh plný barev. 24. 6. 2017 se ve Zlíně uskuteční barevný běh RUN IN COLORS, jehož partnerem je i Zlin.cz. A o co se vůbec jedná? RUN IN COLORS je běh (nikoliv závod, čas není oficiálně měřený) spojený s průběžnou a závěrečnou explozí všech druhů pudrových barev.

Zvládne ho opravdu každý, můžete klidně jít po rukou, plazit se, válet sudy či pouze jít, hlavní je oprostit se od všech starostí a spontánně si užít barevné řádění! Cílem je pobavit se s přáteli, užít si společný den na maximum a přitom udělat něco velmi záslužného, a sice přispět na charitativní účely, konkrétně nadačnímu fondu Společně k úsměvu, která pomáhá onkologicky nemocným dětem.
Po celý den před Baťovou vilou bude akcí provázet fenomenální duo PIVOTH & DJ FLIPTYCK. Kromě samotného běhu vás čeká velmi nabitý doprovodný program, například soutěže o hodnotné ceny. V rámci doprovodného programu vystoupí i umělci, o které jste si napsali v rámci facebookového hlasování. V rámci denního RUN IN COLORS na vás čeká BEN CRISTOVAO!
Registraci provedete na www.runincolors.cz, kde naleznete i další doplňující informace.

Nemějte obavy, je pro vás připraveno občerstvení, časový limit na doběhnutí není stanoven a pudrové barvy jsou netoxické, stoprocentně bezpečné a biologicky rozložitelné. Navíc se dají v pohodě vyprat i smýt. Pro pocit bezpečí můžete běžet s brýlemi či rouškou. A když bude pršet, jedině dobře! Déšť dodá barvám ještě větší sytost a navíc běhání v dešti je velmi osvobozující! Můžete běžet s kočárkem i dětmi, zvířata nejsou v samotném běhu povolena.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 4. 5. do 11. 5. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Renata Zábojníková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam