Hradišťská nemocnice zahájila stavbu nového interního pavilonu

Foto: Uherskohradišťská nemocniceFoto: Uherskohradišťská nemocnice
Foto: Uherskohradišťská nemocnice
Co se děje 29. 4. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V Uherskohradišťské nemocnici byla oficiálně zahájena stavba nového interního pavilonu. Prozatím se práce nijak nedotknou provozu v areálu nemocnice, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

V nejbližších dvou týdnech dojde k budování staveniště a přípravě na přeložky inženýrských sítí. Zhruba v polovině května začnou výkopové práce, a to už se projeví na chodu dopravy v areálu Uherskohradišťské nemocnice. "Samozřejmě se budeme snažit co nejdéle o maximální průjezdnost. Koncem května už však dojde k omezení provozu. Návštěvníci nemocnice ale nemusejí mít obavy, vše bude srozumitelně označeno," uvedl Pavel Lečbych, projektový manažer Uherskohradišťské nemocnice.

Objízdná trasa se dotkne především návštěvníků mířících na porodnicko gynekologické oddělení a do plicního pavilonu. "Všem příchozím děkujeme, že budou respektovat omezení provozu a zároveň se za to omlouváme. Nová interna přinese mnohem větší komfort pro všechny, a tak doufám, že to návštěvníci nemocnice budou chápat," řekl předseda představenstva Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek.

Výstavba nového interního pavilonu by měla trvat 17 měsíců. Pokud půjdou stavební práce podle plánu, pro pacienty se budova otevře na podzim příštího roku.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam