Body zase fuč. Zlín hořce pykal, podlehl Mladé Boleslavi 1:2

ZLÍN - Bojovali, vedli a nakonec prohráli. Zlínští fandové i fotbalisté se zase vraceli domů smutní, Mladá Boleslav vyhrála ve Zlíně 2:1.

V jalové první půli zaujal jen kop hostujícího Stronatiho do rohového praporku. Ublížil jeho nosné tyči i sobě.

V 59. minutě domácí vedli. Vukadinovič našel Štípka, ten krásně odcentroval a Hnaníček nekompromisně z voleje skóroval.

Pak mohl zvýšit Holík, po ideálním Vukadinovičově uvolnění ho ovšem vychytal Vejmola.

A hosté, tým vyškově spíše basketbalový, udeřili hned dvakrát.

Nejprve v 76. minutě zblízka hlavou skóroval střídající Magera, smolný zápas domácích bojovníků pak rozhodl za dalších pět minut zblízka stoper Da Silva.

Rozhodčí Marek pak unikátně knockautoval zlínského Kopečného a domácím zůstala naděje na pohárovou Evropu už opravdu jen přes výhru v olomouckém finále Mol cupu proti Opavě.

Fastav Zlín – Mladá Boleslav 1:2.