Nový SEAT Leon: Užívejte si přítomnost

Komerční sdělení 2. 5. 2017 | Zdroj: redakce

Nový SEAT Leon vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce City pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze.

design Seat LeonDesign: nejmodernější vzhled

Nový SEAT Leon byl vytvarován předními designery, kteří použili to nejlepší z předcházející verze Leona a doladili dané věci k dokonalosti. Užijte si nejlepší chvíle vašeho života v tomto jedinečném, prostorném a designově unikátním voze.

Exteriér: ikonická figura

Exteriér nového SEATu Leon ještě přidává na sex-appealu. Pečlivě navržené a vytvarované linie vybroušené k dokonalosti společně s ostrými hranami a stylovými nárazníky dodávají autu unikátní charakter.

Interiér: račte nasednout

interiér Seat LeonVnitřek nového SEATu Leon byl přetvořen k vaší ještě větší spokojenosti. Leon je nyní bezpečnější, jelikož vše, co řidič potřebuje ovládat, nalezne doslova v dosahu prstů. S kvalitními materiály a nově vytvořenou palubní deskou a plně funkčními LED barvami budete v autě naprosto spokojeni.

Technologie: žijte chytře

technologie Seat LeonŽivot dokáže být občas pěknou výzvou, takže jakékoliv ulehčení vám zcela jistě přijde vhod. Díky nejnovějším technologiím vloženým do nového Leonu si vaši cestu nejen pořádně ulehčíte, ale i skvěle užijete! Chytré technologie: Udržet krok s vaším aktivním životem nemusí být vždy úplně lehké, a proto vám rozhodně pomůže mít při sobě technologie, které vám v mnoha věcech pomůžou. Nový SEAT Leon přichází s těmi nejnovějšími vymoženostmi, díky kterým si cesty užijete ještě více.

Bezpečnost: klidná mysl

technologie Seat LeonZvýšili jsme úroveň bezpečnosti použitím vyspělé techniky, která zahrnuje LED světlomety pro denní svícení, parkovací senzory se zvukovým upozorněním a zadní parkovací kameru integrovanou do informačního a zábavního systému. Dalšími systémy jako např. ochrana chodců, Asistent jízdy v dopravní koloně, Lane assist apod. se bezpečnost ještě zvyšuje. Je to skutečně nejbezpečnější Leon všech dob.

Výkon a efektivnost

Seat LeonNový SEAT Leon se stará o životní prostředí. Díky kombinaci nových úsporných motorů s nízkou úrovní emisních zplodin a nízké spotřeby se z každé vaší cesty stane potěšení i pro vaši peněženku. Nic to ovšem nemění na skvělém výkonu, který nový Leon dokáže poskytnout. Výkonný a zároveň eco-friendly, to je nový Leon.

Detaily: dynamika v každém detailu

Nový SEAT Leon Vám rádi předvedeme a Vaše otázky zodpovíme ve společnosti

ARAVER CZ, s.r.o.

mob.: 606 055 084
mail: barcik.jiri@araver.cz
web: www.araver.cz

Objevte ikonický design, který se skloubí v jednom velkém balíčku společně s vysokou kvalitou a úžasnou ergonomií - a to jak vevnitř, tak venku.

Nový SEAT Leon máme v ARAVERu CZ, s.r.o. ve Starém Městě

Přijďte si nový vůz SEAT Leon vyzkoušet na vlastní kůži k nám na salon do Starého Města. Přesvědčte se o jeho přednostech na testovací jízdě, a pokud Vás bude zajímat cokoliv dalšího, tak rádi zodpovíme Vaše dotazy. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdroj: seat.cz

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam