V Kroměříži se chystá Jarmark sociálních služeb

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 3. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Velké náměstí v Kroměříži bude v druhé polovině května hostit Jarmark sociálních služeb. Akci pořádají Sociální služby města Kroměříže a Uherského Hradiště, serveru Zlin.cz to za kroměřížskou radnici řekla Šárka Kučerová.

Jarmarečním ruchem ožije centrum Kroměříže ve středu 17. května. Akce bude zároveň spojena s přehlídkou zájmové činnosti.

"Program, do něhož se zapojí například Domovy pro seniory U Kašny, U Moravy a Vážany, Domov se zvláštním režimem Kvasice, Domov pro osoby se zdravotním postižením Barborka a Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury se uskuteční v 9.30 a ve 14.30 hodin. Do 16.00 hodin se budou ve stáncích prodávat zajímavé výrobky jednotlivých zařízení," upřesnila Kučerová.

Záštitu nad akcí převzal místostarosta Kroměříže Pavel Motyčka.

Jarmark sociálních služeb má v Kroměříži dlouhou tradici. Letos se koná už 16. ročník. Aktivně se ho každoročně účastní desítky klientů a pracovníků ústavů sociální péče a domovů pro seniory na Kroměřížsku a Uherskohradišťsku. Akce je u kroměřížské veřejnosti hojně navštěvována.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam