Zlín přivítá pěvecké hvězdy, vystoupí zde Magdalena Kožená s Ondřejem Havelkou, Jil Aigrot i Kamil Střihavka

Ilustrační foto (Foto: Agentrura Velryba)Ilustrační foto (Foto: Agentrura Velryba)
Ilustrační foto (Foto: Agentrura Velryba)
Kultura 9. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Hned tři výjimečné hudební události bude letos na podzim hostit zlínské Kongresové centrum. Posluchači se mohou těšit na veleúspěšný projekt České hvězdy zpívají Queen, francouzskou zpěvačku Jil Aigrot i světoznámou operní pěvkyni Magdalenu Koženou ve výjimečném projektu s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers, server Zlin.cz o tom za pořádající Agenturu Velryba informovala Petra Svěráková.

Projekt České hvězdy zpívají Queen, který byl připraven u příležitosti nedožitých 70. narozenin zpěváka Fredie Mercuryho, dorazí do Zlína 18. října. V dvouhodinovém koncertu hitů legendárních Queen vystoupí za doprovodu Prague Queen Revival například Kamil Střihavka, David Kraus, Vladimír Hron, Jan Toužimský a mnoho dalších interpretů. "Vyprodané sály po celé České Republice svědčí o výjimečnosti projektu, který by si skalní ctitelé Queenů určitě neměli nechat ujít," podotkla Svěráková.

24. října se mohou diváci těšit na koncert francouzské zpěvačky Jil Aigrot, která vystoupí ve zlínském Kongresovém centru s představením The Voice of Piaf.
Jil Aigrot je umělkyně, která nazpívala postavu legendární Edith Piaf ve filmu Piaf (La Môme) oceněném několika filmovými Oscary. Ve Zlíně zazní to nejlepší z repertoáru francouzské ikony šansonů minulého století s neopakovatelnou barvou hlasu. Jil Aigrot objevila před lety osobní asistentka Edith Piaf, a tím se této zpěvačce doslova ze dne na den změnil život. Poté, co nazpívala písně Edith do oscarového filmu, vystupuje na nejvýznamnějších hudebních scénách po celém světě.

Dne 4. prosince pak vystoupí v Kongresovém centru Zlín světoznámá operní pěvkyně Magdalena Kožená s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers. Koncertní program nese podtitul Pojďme si zařádit! A bude v pravém slova smyslu výjimečný. "Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a pro výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Colea Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Slavné melodie jako Night And Day, I've Got You Under My Skin či Love For Sale budou pro diváky zcela jistě nezapomenutelným zážitkem," konstatovala Svěráková.

Vstupenky na všechny koncerty jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam