Chcete se stát součástí wellness týmu v Augustiniánském domě v Luhačovicích?

Wellness terasa v Augustiniánském domě (Foto: www.augustian.cz)Wellness terasa v Augustiniánském domě (Foto: www.augustian.cz)
Wellness terasa v Augustiniánském domě (Foto: www.augustian.cz)
Komerční sdělení 13. 5. 2017 | Zdroj: Redakce

LUHAČOVICE – Wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích rozšiřuje svůj tým o pozici maséra či masérky. Čtyřhvězdičkový superior hotel patří mezi špičková zařízení svého druhu v České republice. Podle odborného hodnocení Tripadvisoru a Maurerova výběru Grand Restaurant se dlouhodobě pohybuje mezi dvaceti nejlepšími podniky v tuzemsku.

Augustiniánský dům novému masérovi či masérce nabízí hrubou mzdu mezi 20 000 až 25 000 korunami, vánoční odměnu, práci v pravidelných směnách i možnost přivýdělku mimo tyto směny. Zaměstnanec se může těšit také na řadu benefitů, jako jsou například sleva 30 procent na služby a produkty hotelu, bezplatné využití služeb wellness centra a sportovního areálu Luhapark či zvýhodněný tarif volání i pro rodinné příslušníky.

Hotel nabízí také bezplatné přespání v zaměstnanecké ubytovně v rámci směn, zvýhodněné zaměstnanecké stravování a profesionální firemní oblečení. Zaměstnance láká i na práci v mladém kolektivu s možností kariérního růstu. Uchazeč o povolání maséra či masérky by měl mít nejméně dvouletou praxi v oboru a příjemný vzhled i vystupování. Nemělo by mu scházet ani nadšení a vášeň pro wellness život a ochota učit se novým věcem.

Zájemci mohou kontaktovat pana Richarda Kalců na telefonním čísle 607 671 833 nebo e-mailem na kalcu@augustian.cz.

Augustiniánský dům byl postaven v novogotickém stylu v letech 1902 až 1904 pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně. V roce 2010 byla dokončena rekonstrukce hotelu, který nyní nabízí 25 dvoulůžkových pokojů různých kategorií. Hotel se také pyšní wellness centrem s relaxačním bazénem, saunou a širokou nabídkou masáží, zábalů, wellness procedur a rituálů.

Příjemné prostředí hotelu dotváří také zahrada šesti smyslů sloužící k odpočinku a relaxaci. Nedílnou součástí Augustiniánského domu je také restaurace Symfonie, která nabízí moderní gastronomii s regionálními i mezinárodními specialitami. Letošní novinkou je venkovní wellness terasa, která je zpestřením pro hosty i wellness terapeuty.

Fotogalerie

 

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam