Květiny oživily meziříčské náměstí

Foto: MěÚ Valašské MeziříčíFoto: MěÚ Valašské Meziříčí
Foto: MěÚ Valašské Meziříčí
Co se děje 14. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - V pátek 12. května se ve Velkém Meziříčí uskutečnil úspěšný květinový jarmark. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí meziříčské radnice Renata Votrubová.

Valašskomeziříčská radnice každým rokem připravuje řadu tematických trhů. Probíhají na náměstí a hlavním cílem je oživení městského centra.

Květinový jarmark, který ve Valašském Meziříčí probíhá už od roku 2001, nabídl pestrou škálu květin vhodných k výsadbě v truhlících nebo na zahrádkách. Nechyběly bylinky, stromky, keře a sazenice zeleniny.

Spokojenost s dosavadními jarmarky neskrývá místostarostka Valašského Meziříčí Yvona Wojaczková. „Lidé se mohou těšit na další trhy. První letošní farmářský trh startuje už v pátek 26. května. Těší mě, že je o jarmarky jak mezi prodejci, tak mezi občany i návštěvníky města zájem. Usilujeme o to, aby prodejci vydrželi na náměstí do pozdních odpoledních hodin," řekla místostarostka.

Květinový jarmark organizuje město Valašské Meziříčí v rámci projektu Zdravé město Valašské Meziříčí a Místní agenda 21.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam