Vozidlo narazilo do betonového mostku, několikrát se převrátilo a skončilo mimo silnici

jednoho ze zraněných transportoval vrtulník (Foto: HZS ZK)jednoho ze zraněných transportoval vrtulník (Foto: HZS ZK)
jednoho ze zraněných transportoval vrtulník (Foto: HZS ZK)
Hasiči a policie 15. 5. 2017 | Autor: TZ HZS ZK

UHERSKÝ OSTROH - Profesionální hasiči z Uherského Hradiště zasahovali na místě dopravní nehody u Uherského Ostrohu.

Profesionální hasiči dorazili na místo hlášené dopravní nehody v 11:50 hodin. V dalších minutách je posílili také dobrovolní hasiči ze Strážnice, kteří byli na místo vysláni v rámci mezikrajské výpomoci.

K dopravní nehodě osobního vozidla zn. Ford Focus došlo na komunikaci v části Uherský Ostroh – Ostrožské Předměstí směrem na obec Blatnice. Vozidlo narazilo do betonového mostku, několikrát se převrátilo a skončilo mimo komunikaci. Ve vozidle cestovaly dvě osoby. Těm poskytli první pomoc svědci nehody. I když bylo hlášeno zaklínění obou osob, jejich vyproštění hasiči nebylo nutné.

Na místě události přistál vrtulník letecké záchranné služby, který jednoho z účastníků nehody transportoval k dalšímu ošetření do nemocnice. Druhý zraněný byl převezen sanitou.

Hasiči na místě asistovali záchranářům, pomohli s transportem zraněných, zajistili místo nehody a zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Ještě před odjezdem z místa události převrátili havarované vozidlo zpět na kola a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbenty.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam