Obyvatelé Hradiště budou moci opět debatovat o problémech města s představiteli radnice

Budova radnice v Uherském Hradišti (Foto: Zlin.cz)Budova radnice v Uherském Hradišti (Foto: Zlin.cz)
Budova radnice v Uherském Hradišti (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 19. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V Uherském Hradišti se na konci května uskuteční tradiční Veřejné fórum, kde budou moci obyvatelé města diskutovat s představiteli radnice o aktuálních problémech města. Serveru Zlin.cz to uvedl mluvčí městského úřadu Jan Pášma.

Veřejné fórum se v Uherském Hradišti bude konat 31. května ve Vekém sále Reduty, a to od 17.30 hodin. 

"Veřejnou debatu o rozvoji města pořádáme každoročně už od roku 2009. Doposud bylo pro veřejnost vyčleněno vždy 10 tematických stolů, od kterých následně po společném hlasování vzešlo takzvaných 10 problémů města. Letos nastane změna," upřesnil Pášma.

Od letošního roku se totiž vedení radnice rozhodlo z důvodu malého prostoru pro diskuzi k mnohých tématům uspořádat tematické fórum, které bude odrážet aktuální situaci a potřeby rozvoje města v dané oblasti. "Pro letošní rok bylo vybráno téma životní prostředí. Celý program bude rozdělený do tří bloků. V jednom se budeme zabývat Parkem Rochus, v dalším bloku se zaměříme na územní studie sídelní zeleně a ve třetím pak na nábřeží Moravy," upřesnil mluvčí města. Dodal, že lidé se na setkání dozvědí nové informace a mohou se také zapojit do diskuze.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam