Divačka líbala herce Slováckého divadla Kubáníka přímo na jevišti

Foto: Slovácké divadloFoto: Slovácké divadlo
Foto: Slovácké divadlo
Co se děje 19. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Netradičního zážitku se dočkali diváci, kteří zamířili do Slováckého divadla na komedii 1+2=6. Kvůli oslavám deseti let hry na jevišti dostala pětice diváků dárky a jedním z nich byla pusa od herce, řekl serveru Zlin.cz herec a mluvčí divadla Josef Kubáník, který políbil divačku přímo před publikem.

Komedie slaví deset let na scéně. „Narozeninové představení bylo vyprodané do posledního místa. Protože takové jubileum herce nepotkává denně, rozhodli jsme se to oslavit. V závěru jsme vylosovali pětici diváků, kteří od nás dostali atraktivní dárky od návštěvy zákulisí až po večeři,“ uvedl Kubáník.

Poslední vylosovaná Anna Prachařová z Veselí nad Moravou si pak mohla vybrat jednoho z divadelníků, od kterého před vyprodaným hledištěm dostala pusu. A vybrala si právě Kubáníka, který měl v komedii svou roli. „Připadám si, jako bych se ženil,“ okomentoval situaci s humorem herec za potlesku diváků i kolegů.

Komedie bude mít narozeninové představení 20. června. „I u něj budeme diváky za jejich přízeň odměňovat a prozradíme i jedno velké překvapení,” slíbila další z představitelek hlavních rolí Jitka Hlaváčová.

Inscenace přináší příběh záletného taxikáře, který má dvě manželky. Dělá vše pro to, aby nikdo průšvih neodhalil. K tomu mu má pomoct jeho kamarád Stanley v podání Kubáníka. Díky náhodám se ale začnou do situace ještě více zamotávat. Poté se v obou vztazích narodí potomci, kteří se potkají na internetové seznamce a chtějí se seznámit. „Hru uvádí Slovácké divadlo se svolením autora Raye Coonyeho jako jediné na světě, a to v režii Roberta Bellana. Poslední repríza měla číslo 111,“ dodal Kubáník.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam