Filharmonie Bohuslava Martinů chystá ve Zlíně koncert s Beethovenovou Osudovou symfonií

Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)
Ilustrační foto (Foto: 14|15 Baťův institut)
Kultura 19. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Benefiční koncert s Beethovenovou pátou symfonií známou jako Osudová chystá 12. června ve Zlíně Filharmonie Bohuslava Martinů. V doprovodném programu vystoupí Thom Artway, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí Baťova institutu Alena Babicová.

Koncert se uskuteční pod širým nebem v Baťově institutu od 20:00. „Pod vedením dirigenta Stanislava Vavříka zazní skladba od Ludwiga van Beethovena Symfonie číslo pět,“ uvedla Babicová.

Návštěvníci se ale mohou těšit i na další věci, chybět nebude videomapping. „Předskokanem bude mladý český zpěvák, skladatel a kytarista vystupující pod pseudonymem Thom Artway, který pochází ze zlínského regionu a posluchačům je známý především svou skladbou I Have No Ispiration, “ uvedla ředitelka Baťova institutu Petra Kubíková.

Koncert se koná v rámci cyklu „Muzikanti, hrajte...“, který se poprvé na platformě uskutečnil už v roce 2014 u příležitosti Roku české hudby. „Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na recepcích v budově 14 a 15 továrního areálu a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. V případě nepřízně počasí bude akce zrušena,“ dodala Babicová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam