Výtržníci ve Zlíně převraceli popelnice, jeden zaútočil na muže

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 19. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – V rukách státní policie skončili dva muži, kteří ve Zlíně v Malenovicích převraceli popelnice. Jeden z nich zaútočil i na staršího muže, řekl serveru Zlin.cz zástupce ředitele zlínských strážníků, kteří jako první případ řešili.

Městská policie dostala oznámení o dvou výtržnicích. „Podle oznámení se chovali agresivně a převraceli nádoby na komunální odpad. Na místo proto ihned zamířila hlídka. Vzápětí jsme přijali další telefonát o fyzickém napadení, který se týkal muže venčícího psa,“ uvedl Janík.

Strážníci našli oba podezřelé. „Byl to osmadvacetiletý muž z Kroměříže a jeho o rok starší společník z Karviné. Oba byli v podnapilém stavu a popírali jakékoliv protiprávní jednání,“ informoval Janík.

Podle něj byl však na místě i sedmašedesátiletý místní senior, který po pěstním útoku jednoho z mužů utrpěl krvácivé poranění v obličeji. „Vyžádalo si to přivolání zdravotnické záchranné služby. Vzhledem ke zjištěným okolnostem jsme pojali podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a podezřelé předali státní policii,“ dodal Janík.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam