Holešovský zámek bude patřit folkloru

foto: zámek Holešovfoto: zámek Holešov
foto: zámek Holešov
Kultura 21. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Zámek v Holešově ožije v neděli 21. května folklorem. Server Zlin.cz o tom informoval Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Holešovský zámek bude v neděli hostit akci nazvanou Folklorní odpoledne. Program začne v 15.00 hodin. Jedná se o již tradiční akci pořádanou holešovským Střediskem volného času TYMY.

"Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení folklorních souborů z Hané a Valašska. Účast potvrdily holešovský dětský folklorní soubor Zrníčko, dětský soubor Hanáček z Kyselovic, valašský soubor Malá Rusava z Bystřice pod Hostýnem a mužský soubor Hlahol z Mysločovic," řekla Hana Konečná ze spolu pořádajícího Střediska volného času – TYMY.

Vstupné na akci bude dobrovolné a pořadatelé mysleli i na takzvanou "mokrou" variantu. V případě nepříznivého počasí se tak Folklorní odpoledne přemístí do prostor nedalekého Kina Svět.

Středisko volného času TYMY funguje v Holešově od roku 2007 jako příspěvková organizace města Holešov. Fungují zde na tři desítky kroužků pro děti, mládež, rodiče s dětmi i dospělé.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam