Čokoládová tretra se poprvé poběží i v Otrokovicích

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Sport 21. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Vůbec poprvé v historii se běh o Čokoládovou tretru uskuteční také v Otrokovicích. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

Čokoládová tretra je otevřená běžecká soutěž pro děti od 0 do 11 let z řad široké veřejnosti. Má kořeny v Ostravě, ale již pět let se koná v dalších 18 městech České republiky. "V Otrokovicích se klání bude konat ve středu 24. května na Stadionu TJ Jiskra Otrokovice. Účast na Čokoládové tretře je zdarma pro všechny," poznamenala Stehlíková.

Patronem Čokoládové tretry je trojnásobný olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a světový rekordman, legenda světové atletiky Jan Železný. Čokoládová tretra obecně je dlouhodobý projekt podpory sportu, společenské zodpovědnosti a zdravého životního stylu.

V rámci Zlínského kraje se závod uskutečnil v květnu také v Kroměříži, Uherském Hradišti, Vsetíně a Zlíně. Semifinále je naplánováno na 27. června na Městské stadionu Ostrava-Vítkovice. Do finále, které je součástí hlavního programu IIAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava, postoupí osm nejlepších v každé kategorii.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam