Policie marně hledá násilníka, který zmlátil mladíka v Kroměříži

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 24. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Policie se rozhodla znovu obrátit na veřejnost s prosbou týkající se napadení mladíka v Kroměříži. Kriminalistům se totiž stále nedaří pachatele dopadnout, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Událost se přitom stala už před několika měsíci, konkrétně v pátek 9. prosince ve 21.40 hodin. Šestnáctiletého mladíka napadl útočník ve dvorním traktu mezi bytovými domy ulic Kollárova a Máchova v Kroměříži.

"Mladíka, který v podnapilém stavu hlasitě pokřikoval, tam fyzicky napadl neznámý muž a vážně ho zranil. Agresor po incidentu odešel neznámo kam. Událost, kterou jsme již v prosinci loňského roku zveřejňovali, i nadále řeší kroměřížští kriminalisté. Pachatel trestného činu nám zatím stále uniká," poznamenala Kyšnerová.

Policie tak veřejnost opětovně žádá o pomoc veřejnost. "Svědkem útoku by mohl být cyklista, který do dvora v uvedené době zajížděl na jízdním kole. K dispozici máme snímek cyklisty z kamerového záznamu. Žádáme případné svědky napadení, zejména pak samotného cyklistu, aby zavolali na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských policistů 974 674 651," dodala Kyšnerová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam