Bude Martin Hosták generálním manažerem zlínského hokeje?

Foto: Jonáš AdamFoto: Jonáš Adam
Foto: Jonáš Adam
Sport 28. 5. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - V křesle generálního manažera zlínského hokejového klubu se po Karlu Adamíkovi zřejmě objeví bývalý elitní hokejista a dnes mimo jiné komentátor České televize, devětačtyřicetiletý Martin Hosták.

Podle našich informací rozhodně nejde o mediální spekulaci. 

"Kdepak, mohu potvrdit, že jsme s Martinem v kontaktu, hotovo ještě není, ale pokud se podaří dotáhnout intenzivní jednání do konce v následujícím týdnu, zřejmě se na obsazení důležitého postu domluvíme," konstatoval prezident klubu a primátor Zlína Miroslav Adámek.

Hosták je držitelem medailí z mistrovství světa, působil v zámoří i evropských klubech, titul získal se Spartou Praha.

Není také žádným tajemstvím, že se do oslovování potenciálních sponzorů zapojili v minulém měsíci nejznámější hráči nedávné minulosti Petrové Čajánek a Leška, stejně jako například Jiří Marušák.

Výsledky své práce předestřeli vedení klubu i města, také v tomto případě se ještě bude jednat.

První tým pod vedením trenérů Svobody a Hamrlíka nadále pokračuje v přípravě na suchu. Zatím jsou známy spíše odchody, skončili obránce Blaťák a Kotvan, odcházejí útočník Holík a Říčka.

Nový generální manažer letos nebude mít lehkou pozici, ale ve Zlíně jsou přesvědčeni, že zatím poměrně složitou situaci ustojí a do dalšího ročníku extraligy půjde klub v plné kondici. Hráčské i ekonomické.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam