Na den dětí připravili herci pro malé návštěvníky divadla derniéru Cesty do pravěku i prohlídku zákulisí

Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Kultura 30. 5. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Den dětí hodlají s malými návštěvníky oslavit také herci Městského divadla Zlín. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí divadla Veronika Jurčová.

U příležitosti Mezinárodního dne dětí chystají zlínští herci speciální program na neděli 4. června. Děti se podle Veroniky Jurčové mají na co těšit.

"Zlínští divadelníci dlouhodobě hlásají, že děti do divadla patří. K mezinárodnímu svátku dětí proto Městské divadlo Zlín připravilo mimořádný program. Malí návštěvníci se budou moci zúčastnit dne otevřených dveří i derniéry oblíbené pohádky Cesta do pravěku. Zákulisím budou provádět sami herci, a to od 10.00 do 13.00 hodin. Skupinky budou vycházet vždy po půlhodině z foyer. Pohádka pak začíná ve 14.30 ve Velkém sále," upřesnila Jurčová.

Každou půlhodinu bude děti divadelním zákulisím provázet jiný herec či herečka. V 10.00 to bude Zdeněk Julina, v 10.30 Helena Čermáková, v 11.00 Radoslav Šopík, v 11.30 Tomáš David, v pravé poledne se prohlídky zhostí Zdeněk Julina, o půl  hodiny později Markéta Kalužíková a prohlídku ve 13.00 hodin si vezme na povel opět Radoslav Šopík. Prohlídky divadla jsou zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam