Potvrzeno, co čekal málokdo. Trenér Páník zůstává ve Zlíně

Bohumil Páník (Foto: FC Fastav Zlín)Bohumil Páník (Foto: FC Fastav Zlín)
Bohumil Páník (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 30. 5. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN -  Zaručené informace "nejlépe informovaných" vzaly za své. Trenér Bohumil Páník, jeden ze strůjců nejúspěšnější zlínské fotbalové sezóny v historii, zůstává na pozici. Nadále povede šestý tým naší nejvyšší soutěže a vítěze poháru Fastav Zlín.

Jednání s vedením měla svá úskalí, nakonec si vedení se zkušeným srdcařem pláclo.

"Kluci se rozjeli na dovolené, já jdu zítra s kamarády na tenis," smál se muž, který měl i jiné nabídky, nejvíce se ve fotbalových kruzích spekulovalo, že by mohl převzít Jihlavu.

"Doladili jsme některé podrobnosti kontraktu, považuji je ale za interní, blíže se nebudu vyjadřovat. Každopádně musíme výrazně posílit tým, spolu s vedením na tom samozřejmě intenzivně pracujeme," konstatoval staronový kouč, jemuž končila původní smlouva a teď má novou.

Zlín opustily po skončení sezóny opory Živulič, Jugas a Vukadinovič, jednou z podmínek dalšího úspěšného působení kouče je samozřejmě výrazné posílení.

"Novou sezónu odstartujeme přípravou 19. června, čekají nás tři úkoly. Uspět chceme v lize, poháru a samozřejmě také v Evropské lize, do ní naskočíme až ve skupinové fázi. Pro mne i pro hráče obrovská výzva," těší se trenér Páník.

Jednat se dále bude i o složení realizačního týmu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam