Představujeme Mercedes-Benz E All-Terrain

Komerční sdělení 30. 5. 2017 | Zdroj: redakce

Nové provedení třídy E, nazvané All-Terrain, ukazuje na nezpevněných cestách, stezkách s hlubokým sněhem anebo třeba v příkrých kamenitých výjezdech své přednosti. Nový All-Terrain je spolehlivý společník na cesty za každodenními pracovními úkoly, stejně jako nekonečnou inspirací pro rodinné víkendy.

Všestranný a inteligentní v nevšedním hávu

terrainStandardně je vybaven systémem pohonu všech kol 4MATIC, který je dokonale sladěn s devítistupňovou automatickou převodovkou 9G-TRONIC. Robustní řešení zvýšeného podvozku doplňuje také bezplatně dodávaný vícekomorový systém vzduchového odpružení AIR BODY CONTROL, který změní charakter vozu pouhým stiskem tlačítka DYNAMIC SELECT. Komfortnější projev podvozku staví na sériových 19“ kolech s vyšším profilem pneumatiky. Vizuálně All-Terrain odlišují výrazné lemy blatníků, na SUV styl se odvolává maska chladiče, nápadité je tvarování nárazníků.

widescreen cockpitVzdušný interiér karoserie kombi dává mnoho prostoru pro individualizaci. Dominantou interiéru však zůstávají dva volitelné velmi jemné displeje WIDESCREEN COCKPIT s uhlopříčkou 12,3“ a s unikátním ovládáním dotykovými plochami na ramenech volantu. Neméně zajímavé jsou pak sedačky, které svým provedením potěší každého, ať už použitými materiály nebo masážními funkcemi. Zřejmou výhodou karoserie kombi je objemný, snadno přístupný zavazadlový prostor, který lze zvětšit sklopením opěradel dělených v poměru 40:20:40.

Remote parking pilotSamostatnou kapitolou celé třídy E je bezpečnost a elektronické asistenční systémy. Proto také All-Terrain nabízí skvělý adaptivní tempomat DISTRONIC s rozšířenými funkcemi, kdy vůz dokáže sám změnit jízdní pruh při předjíždění anebo zdokonalený asistent STOP&GO pro méně stresující jízdu v kolonách. V rodině funkcí INTELLIGENT DRIVE jsou také aktivní asistenti mrtvého úhlu, udržování jízdního pruhu a autonomní brždění při nebezpečí z křižujícího provozu, stejně jako ochrana nepozorných chodců v jízdní dráze anebo podpora řidiče při úhýbném manévru EVASIVE STEERING ASSIST. Výtečné aktivní LED světlomety MULTIBEAM s 84 samostatně řízenými LED diodami zásadním způsobem přispívají ke snižování únavy řidiče. Zajímavým doplňkem je REMOTE PARKING PILOT, kdy řidič opustí vozidlo a může se svým smartphonem pohodlně a bezpečně zaparkovat vozidlo do stísněného parkovacího stání, a to dokonce i při podélném nebo příčném parkování.

Novinku Mercedes-Benz E All-Terrain Vám rádi předvedeme a Vaše otázky zodpovíme ve společnosti

SAMOHÝL MB a.s.

mob.: 577 616 300
mail: mercedes@samohyl.zlin.cz
web: mercedes.zlin.cz

Nová třída E All-Terrain nabízí zajímavý mix komfortu, jedinečného designu, vysokého standardu bezpečnosti, špičkové telematiky a jízdní dynamiky.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam