ETA se přestěhovala na Čepkov, nová prodejna nabídne i testovací studio

prodejna ETA na Čepkově (Foto: www.eta.cz)prodejna ETA na Čepkově (Foto: www.eta.cz)
prodejna ETA na Čepkově (Foto: www.eta.cz)
Komerční sdělení 2. 6. 2017 | Zdroj: Redakce

ZLÍN - ETA v květnu otevřela svou sedmadvacátou značkovou prodejnu v České republice. Pro svůj nový koncept si značka, která má od roku 2011 zlínského majitele společnost HP Tronic, vybrala Obchodní centrum Čepkov Zlín. Jedná se o nejmodernější dvoupodlažní prodejnu.

Tato prodejna nabídne zákazníkovi řadu nadstandardních služeb, včetně osobního výdeje z vlastního e-shopu.

„Od jiných se prodejna v OC Čepkov liší tím, že má dvě poschodí, což nám umožňuje představit maximální šíři výrobků včetně širokého sortimentu lednic a mrazáků. Navíc zde brzy nabídneme i možnost testování výrobků. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet kuchyňské roboty Gratus, mixéry a další pomocníky do domácnosti, což je služba, která není v elektro prodejnách obvyklá," uvedla marketingová ředitelka společnosti ETA Lenka Kleinová.

Cílem proč se prodejna přesunula z ul. Kvítková na Čepkov je přiblížit se víc zákazníkům, výhodou je i víkendová otvírací doba. Díky větším prostorům se na prodejně budou během roku konat předváděcí akce. Samozřejmostí jsou i dárky k nákupu. Například teď při nákupu Pečenky obdržíte dárek - sadu 3 keramických nožů.

ETA je tradiční českou značkou s více jak 70letou tradicí. Málokterá domácnost nebyla v minulosti vybavena některým z domácích pomocníků, z nichž k nejznámějším patřily kuchyňské roboty, žehličky či vysavače.

„Díky robotu Gratus jsme dlouhodobě jedničkou v prodejích kuchyňských robotů, loni jsme se stali jedničkou také v prodeji vysavačů a zastoupeni jsme i v dnes tolik aktuální kategorii smoothie mixérů a dalších pomocníků k přípravě raw pokrmů. Novinkou letošního léta, od které si hodně slibujeme, jsou sušičky ovoce," uzavřela Lenka Kleinová.

Také proto dnes patří ETA i přes velkou zahraniční konkurenci k lídrům ve svém oboru, nedávno získala zákaznickou cenu Nejdůvěryhodnější značka 2016 mezi malými domácími spotřebiči a díky ocenění Czech Superbrands 2017 se zařadila mezi nejuznávanější značky  jako je Kofola, Škoda či Baťa. Sortiment rozšiřuje i o nové kategorie, například loni o lednice a mrazničky, letos o žárovky a žhavou novinkou jsou myčky na nádobí.
Více na www.eta.cz

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam