Užijte si letní festivaly s free WiFi od Avonetu

Free WiFi zóna (Foto: AVONET, s.r.o.)Free WiFi zóna (Foto: AVONET, s.r.o.)
Free WiFi zóna (Foto: AVONET, s.r.o.)
Komerční sdělení 27. 6. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Sluníčko svítí a období letních festivalů je v plném proudu, internet a zábava k sobě neodmyslitelně patří, stejně tak jako k létu festivaly. Avonet je hrdým partnerem všech významných akcí na Zlínsku a připojuje k internetu nejen pořadatele a účinkující, ale poskytuje i free WiFi zóny návštěvníkům.

Od pátku 26. 5. do soboty 3. 6. 2017 žil celý Zlín filmem, a jelikož je Zlín Film Festival každoročně velkou mezinárodní akcí, odpovídají tomu i požadavky na připojení, které společnost Avonet spolehlivě odbavuje, a to podobně jako na dalších akcích, kterých je partnerem. Stabilní internet využívají hosté festivalu i široká veřejnost, ale především organizátoři akce. Technici bděli dnem i nocí nad správným chodem připojení, díky kterému mohli návštěvníci 57. Zlín Film Festivalu sledovat přenosy na LED obrazovkách, vyfotit se ve fotoboxu, vyzkoušet virtuální realitu nebo si koupit vstupenky na koncerty. Díky AVONET free WiFi zónám mohli návštěvníci festivalu šetřit svá mobilní data a sdílet tak filmové i nefilmové zážitky online či bleskově nahlédnout třeba do aktuálního programu festivalu. Free WiFi využily tisíce lidí v blízkosti Zlínského zámku, na náměstí Míru, na náměstí T. G. Masaryka a v parku Komenského. Z dálky mohli čtenáři Zlin.cz nahlédnout online na mumraj na náměstí Míru díky webkameře.

Od 16. do 17. 6. otevřely zahrady Holešovského zámku své brány sedmému ročníku Holešovské Regaty. Na tu dorazilo navzdory deštivému počasí více než 15 tisíc návštěvníků ze všech koutů republiky, pravidelně jde o největší festival plný hudby a zábavy pro celou rodinu v širém okolí. Hlavní hvězdou pátečního programu byla kapela Olympic, která zde oslavila své 55. výročí, v sobotu pak vystoupila třeba skupina Mandrage, večer patřil Vojtovi Dykovi a vše završil barevný ohňostroj. Hlavní částí nehudebního programu byla soutěž netradičních plavidel a přejezd vodní lávky. A protože se jedná o zábavu ryze vodní, rozhodně u toho nemohla chybět rybka Avonetka, která připlavala, aby i zde zajistila všem bez výjimky internetové připojení. "Dneska už se žádný dobrý festival bez internetového připojení neobejde, patří to k běžnému servisu pro návštěvníky. A když už free wifi na festivalu je, měla by být kvalitní a rychlá... aby divákům dobře posloužila, ne aby je rozčilovala tím, že je pomalá a „padá“... Proto k Holešovské Regatě už roky patří Avonet WiFi free - kvalitní a silné připojení od kvalitního a silného partnera. Holešovská Regata a Avonet zkrátka plují na stejné vlně," řekl Zlin.cz organizátor pan Michal Žáček. V soutěži netradičních plavidel porota vybrala Sousedíkův kouzelně ekonomický kombajn, se kterým přijeli studenti Střední odborné školy Josefa Sousedíka ze Vsetína. V diváckém hlasování pak zvítězila Vesmírná loď Millenium Falcon SPŠ strojnické Vsetín. Lávku přejel jako jediný ze 17 soutěžících loňský vítěz Pavel Polách ze Zlína. Ti, kteří se festivalu nezúčastnili, mohli festivalovou náladu nasát alespoň na dálku přes webkameru na Holešovském zámku.

AVONET free WiFi

Pokud jste promeškali filmový festival i Regatu, nezoufejte, léto teprve začíná. Za chvíli vypukne už patnáctý ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, a to mezinárodní open-air festival pro všechny rockové a metalové nadšence Masters of Rock, který se koná od čtvrtka 13. do neděle 16. 7. 2017. Pokud není tvrdá hudba váš šálek kávy, pak 18. až 19. 8. 2017 vás čeká kulaté padesáté Trnkobraní, festival známý především soutěží v pojídání švestkových (po valašsky trnkových) knedlíků. "Avonet již tradičně pokryje celý areál likérky Rudolfa Jelínka ve Vizovicích free WiFi připojením k internetu pro všechny návštěvníky a zabezpečí nejen připojení pokladen, ale hlavně poskytne technické zázemí pro pořadatele a účinkující obou zmíněných festivalů," sdělil serveru Zlin.cz Roman Majda, marketingový manažer společnosti Avonet.

Na co se na Masterech můžete těšit? Vystoupí hudebníci ze 14 zemí světa, v jejichž čele stojí švédská hudební heavymetalová skupina Sabaton. Festival bude hostit přibližně 25 000 návštěvníků, pro které je mimo nabitý hudební program připraveno velké množství stánků a atrakcí. Můžete se nechat na festivale dokonce nechat tetovat. Trnkobraní zase bude hostit výběr těch nejlepších, převážně tuzemských interpretů, v čele se slovenskou skupinou Elán. Čeká na vás bohatý doprovodný program plný folklóru, slivovice a zábavy. Průběh festivalu navíc budete moci sledovat skrz webkameru na Zlin.cz. Necháte se zlákat?

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam