Milionový turnaj pro Adélku míří do finále

Milionový turnaj pro Adélku (Foto: Srdce na pravém místě)Milionový turnaj pro Adélku (Foto: Srdce na pravém místě)
Milionový turnaj pro Adélku (Foto: Srdce na pravém místě)
Co se děje 7. 6. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Benefiční fotbalová akce nazvaná Milionový turnaj pro Adélku pomalu a jistě spěje k finále. Během čtvrtého turnaje se podařilo vybrat 30 tisíc korun, celková suma na pomoc malé Adélce se tak už přehoupla přes 300 tisíc korun, serveru Zlin.cz to řekl předseda pořádajícího spolku Srdce na pravém místě Jakub Kohoutek.

Milionový turnaj pro Adélku se koná letos už potřetí. Skládá se ze čtyř turnajů, do kterých se zapojilo 20 týmů složených z firem a organizací Zlínského kraje. Každý tým musí uhradit startovné ve výši 10 tisíc korun. Vítězové z každého turnaje se nyní utkají ve velkém finále, které je naplánováno na 24. června dopoledne v hale Euronics Zlín. Peníze, které se během utkání podaří vybrat od dárců i samotných hráčů, pak putují na konto malé Adélky Petříkové z Kvasic na Kroměřížsku, která od narození trpí vzácným syndromem mozku Phelan McDermid.

Ve čtvrtém turnaji skupiny D se proti sobě postavily týmy ZAKO Turčín, EPOFIS IT a dva týmy spolku Srdce na pravém místě. Do finále nakonec postoupí ZAKO Turčín. Poslední utkání ale provázely perné chvilky. "Velký dík patří všem kamarádům, kteří pomohli nahradit na poslední chvíli neúčast jednoho z týmů a doplnit další týmy, kterým chyběli hráči. Perfektně zareagovali v podstatě přes noc. Moc děkujeme za tuto podporu," podotkl Kohoutek.

Spolek Srdce na pravém místě rodinu nemocné Adélky podporuje už přes dva roky a příští rok jí chce pomoci financovat byt v Kroměříži v hodnotě asi 1,7 milionu korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam